Slovak
Polski

Narciarstwo w Vratnej

Nasze wysokie standardy noclegowe Apartamenty Terchova znajdują się zaledwie 2 km od jednego z najbardziej znanych słowackich ośrodków narciarskich z bogatej historii narciarstwa – Vrátna Free Time Zone, gdzie jazda na nartach, snowboardzie lub freeride’u jest przeżyciem dla każdego narciarza, snowboardzisty czy do swobodnego jeźdźca bez względu na wiek. Zapraszamy na narty w towarzystwie ładnego zakwaterowania i dobrej kuchni. Oferujemy wszystko to w pięknej przyrodzie Parku Narodowego Mała Fatra. Możesz tu pożyczyć niebo.

Paseky

Zimowy ośrodek narciarski Paseky jest dobrym miejscem na wspaniałe rodzinne wakacje na nartach. Zaletą ośrodka jest bezpłatny parking z ponad 400 miejsc parkingowych. Do dyspozycji 3 pary nart i snowboard, szkoły i przedszkola oferują swoje usługi. Ponadto istnieje wypożyczalnia nart biegowych i snowboardów oraz serwis. Ośrodek posiada centralne biuro biletów. Ponadto można znaleźć wielofunkcyjny budynek z restauracją, dwoma stołówkami i sklepem z pamiątkami.

Ze stoku Paseky o łącznej długości 3,3 km, i w 100% sztucznym śniegiem, jazda na nartach staje się wyjątkowym przeżyciem dla początkujących, zaawansowanych i bardzo dobrych narciarzy i snowboardzistów. Całkowita pojemność transportowa z wyciągiem 4- krzesełkowym i trzema wyciągami narciarskimi wozi ponad 4000 osób na godzinę. Możesz korzystać z jazdy nocnej a dla dzieci przygotowaliśmy park Kids Zone. Do dyspozycji bezpłatny autobus z Żylina do ośrodka.

Poludnovy Grun

Możesz dostać się do ośrodka Poludnovy Grun 4-krzesełkowym wyciągiem od stoku Paseky, gdzie można dostać się do domku Poludnovy Grun z restauracją. Ze spotku widać malowniczy widok Małego i Velky Rozsutec. Znajdziesz tu 4 wyciągi transporujące 2600 narciarzy i snowboardzistów na godzinę, którzy mogą cieszyć się stokami narciarskimi o łącznej długości ponad 2,5km.

Chleb

Złoty perl całej doliny. Stok o wysokości do 750 m jest dostępny z nowoczesnym ośmio – osobowym wyciągiem kolejki linowej i kończy się tuż poniżej granicy Małej Fatry o wysokości 1 494 m npm. Dzięki warunkom pogodowym, ośrodek jest z ustalony na narciarstwo wiosną. Restauracja Panorama z pięknym panoramicznym widokiem na szczyty Małej Fatry, taras słoneczny z wygodnymi leżakami do komfortowego relaksu na wzgórzu, wyjątkowa góra słońce – wszystko to można znaleźć w ośrodku Chleb. Naturalny śnieg, czarny stok, wolna strefa jazdy i pojemność 900 osób na godzinę w Ostiepkova Mulda. Czerwone trasy i wyciągi narciarskie o przepustowości 600 osób na godzinę w Snilovske siodle.

Kópia dokumentu skok_vratna (38) Kópia dokumentu Skialpove tury Kópia dokumentu Kópia dokumentu _DSC0398
Kópia dokumentu IMG_7893 Kópia dokumentu chleb04 Kópia dokumentu DSC_4655
Kópia dokumentu DSC_4613 Kópia dokumentu _DSC0632 Kópia dokumentu _DSC0537
Kópia dokumentu chleb06 Kópia dokumentu poludnak07_m Kópia dokumentu poludnak02_m
Kópia dokumentu Kópia dokumentu DSC_5620 Kópia dokumentu kld chleb

Mogłoby Cię zainteresować

WordPress Video Lightbox Plugin