Slovak
Polski

Gdzie się udać

Nasz region oferuje Ci wiele piękna i możliwości, dlatego dla jasności podzielono je na następujące kategorie. Co z pewnością zobaczyć?

Wieś Terchova

Wieś ​​w sercu Parku Narodowego Mała Fatra, w której gdziekolwiek spojrzysz czeka na Ciebiw piękna przyroda. Jeśli przyjedziesz i pozostaniesz z nami, spędzisz pobyt w samym centrum wsi Terchova, gdzie jest wszędzie blisko. Czy do Vrátna dolina, posągu Janosika, parku linowego, kościołów lub innych części miejscowości.

DSC_0752 – kópia

Park Narodowy Mała Fatra

Park Narodowy Mała Fatra, klejnot całego regioniu. Jest tu wiele szlaków turystycznych, sportowych i różnorodne fauny i flory. Aby wymienić tylko kilka zalet to piękno, takie jak otwory Janosikove, Mały Rozsutec i Velky Rozsutec, chleb, winda, ośrodkói narciarskie i stoków, Szutowski wodospad, świeże powietrze …

Stoh,_západ

Szlaki turystyczne

Przygotowaliśmy dla Was wskazówki, które szlaki turystyczne, ścieżki i piękna polecamy. Opiszemy i pokażemy na mapie trasę do Velky Rozsutec ( +1,61 tysięcy m npm) Snilovske siodle, wodospady Sutovske i chodniki Zbojnickie. Czytaj więcej w tym artykule.

predna strana1

Kolarstwo górskie i szlaki w MF

W naszej okolicy jest wybór wielu tras rowerowych, które są klejnotami koronnymi z jazdy na rowerze górskim. Wybraliśmy dla Was 4 cięższe ścieżki rowerowe, które mogą Cię zainteresować, jeśli planujesz wycieczkę rowerową . Można je zobaczyć tutaj.

oddychova-jazda_1

Narciarstwo w Vratnej

Także na zimę istnieją piękne możliwości sportowe. Można oczekiwać niezapomnianych przeżyć dla każdego na nartach w dolinie Vrátna. Opisaliśmy dla Ciebie kilka ośrodków narciarskich: Paseky i chlebPoludnovy Grun. Więcej informacji tutaj.

IMG_7449

Zamki, jaskinie i uzdrowiska

Istnieją tu również pomniki przyrody i działalności człowieka. Opisaliśmy niektóre z nich dla Ciebie – Orawski , Lietavský i Streciansky zamek, tratwy na rzece jaskinie Wach, Demänovskiej, uzdrowisko Rajeckie Teplice i inne. Więcej informacji tutaj.

bg3A

Mogłoby Cię zainteresować

WordPress Video Lightbox Plugin